Замок на велосипед велозамок Tonyon TY-523 (12x1500) Кодовый
- В наличии
- Код: 317594
471 ₴
386 ₴
- +380 (96) 286-56-01Велосипеды, Электровелосипеды

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Замок на велосипед велозамок Tonyon TY-523 (12x1500) Кодовый»
Велозамки – потрібний аксесуар для безпеки вашого велосипеда, основна функція якого - уберегти байк від крадіжки. Ви можете вибрати та купити замок для велосипеда в залежності від його виду, ціни та функціоналу.
Кодовий замок на велосипед Tonyon TY-523 — надійний вело замок, що забезпечує максимальний захист велосипеда від крадіжки завдяки сталевому тросу який виготовлений за спеціальною технологією плетіння з тоненького сталевого зволікання. Якісний запірний механізм із металу з чотиризначним кодом забезпечує довговічну роботу.
Велосипедний замок Tonyon TY-523 можна програмувати під будь-яку комбінацію із чотирьох цифр. Сам трос знаходиться в оболонці з еластичного поліхлорвінілу для захисту лакофарбового покриття велосипеда.
У комплекті із замком йде кронштейн для кріплення велосипедного замку на підсідельний штир.
| Длина троса | 1500 мм |
| Диаметр | 12 мм |
| Цвет | черный |
Цена на данный товар в нашем оффлайн магазине может отличаться!
Для того, чтобы приобрести товар по цене указанной на сайте, Вам нужно оформить заказ на нашем сайте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tonyon |
| Тип велосипедного замка | Тросовый |
| Вид велосипедного замка | Кодовый |
| Длина | 150 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 386 ₴





