Трюковий самокат Best Scooter 67839 "Crash" Cr-Mo чорно-червоний на зріст 170 і вище
- В наявності
- Код: 319791
4 300 ₴
3 118,53 ₴
- +380 (96) 286-56-01Велосипеди, Електровелосипеди

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трюковий самокат Best Scooter 67839 "Crash" Cr-Mo чорно-червоний на зріст 170 і вище»
Труковий самокат Best Scooter 67839 підійде для професійних райдерів та новачків в екстремальному катанні.
Основні переваги: промислові підшипники – компресія HIC, алюмінієві диски, підшипники – ABEC 9 Chrome.
Сталева вилка відрізняється міцністю та витримує неакуратні приземлення.
Алюмінієва дека зі сплаву al6061 класичної коробчастої форми з кованою шиєю та кермовим стаканом. Передня частина деки заварена, а на задній квадратні дропаути встановлені пластикові заглушки. Нижня частина деки за рахунок рейлів дозволяє виконувати ефективне ковзання. Покриття деки виконано із крупнозернистої шкірки. Гальмо гнучкий – марганцева сталь.
Колеса на алюмінієвих дисках жорсткістю 88A, діаметром 110 мм та шириною 30 мм виконані з високоякісного SHR-поліуретану ("Super High Rebound" - понад високий відскок).
Максимальна вага, яка допустима для катання на даній моделі, становить 100 кілограм.
Характеристики
| Матеріал керма | хромомолібденова сталь (Cr-Mo) |
| Висота керма | 93см |
| Ширина керма | 57см |
| Зажим керма | трьохболтовий IHC |
| Матеріал грипс | резина |
| Матеріал деки | алюмінієвий сплав al6061 |
| Ширина деки | 13см |
| Довжина деки | 52см |
| Діаметр колес | 110мм, виготовлені з алюмінієвого металкору |
| Матеріал колес | високоякісний SHR-поліуретан (PU) |
| Super High Rebound | понад високий відскок |
| Підшипники | ABEC 9 Chrome. Мають гарний накат і надійність |
| Самокат укомплектований алюмінієвими петлями | 2ш |

Ціна на даний товар в нашому офлайн-магазині може відрізнятися!
Для того, щоб придбати товар за ціною, вказаною на сайті, Вам потрібно оформити замовлення на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс (мм) | 110 |
| Колір самоката | Чорно-червоний |
| Зріст райдера | 170 см і вище |
| Висота керма від підлоги (см) | 93 |
- Ціна: 3 118,53 ₴
- Спосіб упаковки: Самокат упакований у заводську коробку та повністю готовий для подальшого транспортування за допомогою пошти.










