Трюковий самокат Best Scooter BS-77488 HIC-система
- В наявності
- Код: 323264
3 262,90 ₴
2 806,48 ₴
- +380 (96) 286-56-01Велосипеди, Електровелосипеди

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трюковий самокат Best Scooter BS-77488 HIC-система»

Опис
1. Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії сама використовувана через свою легкість та надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується внаслідок болта, вкрученого в "якір" у вилці. Компресія - це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самоката посилена і виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса поліуретанові PU 110мм з великою жорсткістю. Диски алюмінієві.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісний та зручний для розгону під час виконання трюків.
5. Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, іншими словами гріпси, у даного самоката виконані з міцного нековзного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самоката.
Характеристики
| Конструкція | 50% високоміцний алюміній, 50% сталь |
| Колеса | 110 мм PU (поліуретан) |
| Диски коліс | високоміцний алюміній |
| Ширина керма | 60 см |
| Висота керма від підлоги | 85 см |
| Ручки | гума |
| Пеги | 5.4 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
Таблиця розмірів

Ціна на даний товар в нашому офлайн-магазині може відрізнятися!
Для того, щоб придбати товар за ціною, вказаною на сайті, Вам потрібно оформити замовлення на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 806,48 ₴









